Pytania i odpowiedzi

Kiedy startuje kurs?

Sprzedaż kursu startuje 16 stycznia o godz. 6 rano. Dostęp do całego kursu dostajesz zaraz po zaksięgowaniu Twojej platności.

Na jak długo dostaję dostęp do kursu?

Na zawsze. Kupując mój kurs możesz wracać do niego kiedykolwiek (za tydzień, za kwartał, za rok), a on tu wciąż będzie czekał na Ciebie. Dodatkowo co edycję kurs będzie udoskonalany i coraz droższy – a Ty to dostaniesz w niższej cenie.

Czy materiały z kursu mogę pobrać na komputer?

Tak, wszystkie elementy kursu poza filmami (czyli audycje online, check listy, ćwiczenia, materiały) możesz pobrać do siebie na komputer, telefon, tablet itp. Filmy niestety są zbyt "ciężkie".

Ile kosztuje kurs?

Kurs możesz kupić za 199 zł (cena promocyjna w pierwszym tygodniu: 149 zł) lub w pakiecie z planerem, kalendarzem ściennym, notesem w formie dziennej listy zadań i ołówkiem Pani Swojego Czasu. Cena regularna rozszerzonego pakietu to 299 zł (w pierwszym tygodniu sprzedaży: 249 zł).

W jaki sposób korzystam z kursu?

Kurs realizujesz samodzielnie. Zaraz po zakupie dostajesz dostęp do całego kursu i korzystasz z niego tak długo, jak chcesz i tak intensywnie jak chcesz. Przez pierwsze 7 dni będziesz dostawać mejle przypominające Ci o modułach i linkach do nich.

Ile czasu potrzebuję codziennie na kurs?

Każdy moduł zajmie Ci codziennie maksymalnie 40 minut. Nie jest moim celem byś siedziała przed ekranem komputera, lecz byś dokonywała zmian w swoim życiu. Wszystkie filmy na kursie trwają maksymalnie 5 minut, a nagrania online 15. Do tego masz ćwiczenia, check listy i transkrypcje podcastów (jeśli wolisz czytać niż oglądać). Oczywiście nie musisz całego modułu przerabiać w ciągu jednego dnia. Możesz go sobie podzielić na mniejsze "kawałki".

Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

Tak. Kurs przerabiasz samodzielnie i sama decydujesz w jakim tempie go realizujesz.

Jak mogę mieć pewność, że nauczę się czegoś online?

To proste. Od 11 lat uczę ludzi zarządzania sobą w czasie. Stałam już na tysiącach sal szkoleniowych. I z pełną świadomością powiem "2-dniowe szkolenia nie działają". Nie działają dlatego, że przez 2 dni jesteś pełna inspiracji, a później nie robisz nic. W tym kursie masz 7 dni pracy a dostęp do niego masz do końca życia. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda ten kurs od środka to obejrzyj film TUTAJ.

Czy dostanę fakturę vat?

Tak. Od 11 lat prowadzę firmę i jestem VAT-owcem. Jeśli przy płatności zaznaczysz okienko "chcę fakturę VAT", to zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Jak mogę dokonać płatności?

Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej kursu poprzez naciśnięcie guzika "kup teraz". Możesz zapłacić albo przez system płatności T-pay.pl lub przez Pay pal. Jeśli masz problem z taką płatnością skontaktuj się z nami jak najszybciej. Wystarczy, że w prawym dolnym rogu strony naciśniesz niebieski prostokąt.

Jak dostanę dostęp do kursu?

Po zaksięgowaniu płatności automatycznie dostaniesz mejla ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić.

Czy mam możliwość zwrotu kursu?

Niestety nie. Wiem, że mój kurs działa. W poprzedniej edycji wzięło w nim udział 860 kobiet i te z nich, które faktycznie przepracowały treści kursu i wdrożyły je w swoje życie mają efekty. Dlatego kup kurs tylko wtedy, gdy jesteś na 100% przekonana, że go potrzebujesz i z niego skorzystasz.