ZRÓB TO DZIŚ, czyli jak nie odkładać na jutro

Pytania i odpowiedzi

Kiedy startuje kurs?

Kurs możesz kupić w każdej chwili, jednak nie na darmo kurs nosi tytuł "Zrób to dziś, czyli jak nie odkładać na jutro". Dostęp do całego kursu dostajesz zaraz po zaksięgowaniu Twojej płatności.

Na jak długo dostaję dostęp do kursu?

Na zawsze. Kupując mój kurs możesz wracać do niego kiedykolwiek (za tydzień, za kwartał, za rok), a on tu wciąż będzie czekał na Ciebie.

Czy materiały z kursu mogę pobrać na komputer?

Tak, wszystkie elementy kursu poza filmami (czyli audycje online, check listy, ćwiczenia, materiały) możesz pobrać do siebie na komputer, telefon, tablet itp. Filmy niestety są zbyt "ciężkie".

Ile kosztuje kurs?

Kurs kosztuje 319 zł.

W jaki sposób korzystam z kursu?

Kurs realizujesz samodzielnie. Zaraz po zakupie dostajesz dostęp do całego kursu i korzystasz z niego tak długo, jak chcesz i tak intensywnie jak chcesz. Przez pierwsze 7 dni będziesz dostawać mejle przypominające Ci o modułach i linkach do nich.

Ile czasu potrzebuję codziennie na kurs?

Każdy moduł zajmie Ci codziennie maksymalnie 40 minut. Nie jest moim celem byś siedziała przed ekranem komputera, lecz byś dokonywała zmian w swoim życiu. Wszystkie filmy na kursie trwają maksymalnie 5 minut, a nagrania online 15. Do tego masz ćwiczenia, check listy i transkrypcje podcastów (jeśli wolisz czytać niż oglądać). Oczywiście nie musisz całego modułu przerabiać w ciągu jednego dnia. Możesz go sobie podzielić na mniejsze "kawałki".

Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

Tak. Kurs przerabiasz samodzielnie i sama decydujesz w jakim tempie go realizujesz.

Jak mogę mieć pewność, że nauczę się czegoś online?

To proste. Od 14 lat uczę ludzi zarządzania sobą w czasie. Stałam już na tysiącach sal szkoleniowych. I z pełną świadomością powiem "2-dniowe szkolenia nie działają". Nie działają dlatego, że przez 2 dni jesteś pełna inspiracji, a później nie robisz nic. W tym kursie masz 7 dni pracy a dostęp do niego masz do końca życia. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda ten kurs od środka to obejrzyj film TUTAJ.

Czy dostanę fakturę vat?

Tak. Od 14 lat prowadzę firmę i jestem VAT-owcem. Jeśli przy płatności zaznaczysz okienko "chcę fakturę VAT", to zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Jak mogę dokonać płatności?

Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej kursu poprzez naciśnięcie guzika "kup teraz". Możesz zapłacić albo przez system płatności T-pay.pl lub przez Pay pal. Jeśli masz problem z taką płatnością skontaktuj się z nami jak najszybciej. Wystarczy, że w prawym dolnym rogu strony naciśniesz niebieski prostokąt.

Jak dostanę dostęp do kursu?

Po zaksięgowaniu płatności automatycznie dostaniesz mejla ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić.

Czy mam możliwość zwrotu kursu?

Niestety nie. Wiem, że mój kurs działa. W kursie do tej pory wzięło udział blisko 3000 kobiet i te z nich, które faktycznie przepracowały treści kursu i wdrożyły je w swoje życie mają efekty. Dlatego kup kurs tylko wtedy, gdy jesteś na 100% przekonana, że go potrzebujesz i z niego skorzystasz.